lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Olimpiady przedmiotowe

O szkole > Osiągnięcia

Laureaci olimpiad zawodów centralnych

Imię i nazwisko

Rok

Przedmiot

Miejsce

Adam Skwarek, Andrzej Skwarek, Andrzej Karczewski

1970

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

VI

Włodzimierz Drabent

1971

Olimpiada Chemiczna

IV

Jerzy Tarasiuk

1974

Olimpiada Matematyczna

V

Jerzy Tarasiuk

1974

Olimpiada Fizyczna

I

Jerzy Tarasiuk

1974

Międzynarodowa Olimpiada Fizyczna

I

Jerzy Tarasiuk

1975

Olimpiada Astronomiczna

IX

Jerzy Tarasiuk

1975

Olimpiada Matematyczna

V

Jerzy Tarasiuk

1975

Olimpiada Fizyczna

I

Jerzy Tarasiuk

1975

Olimpiada Chemiczna

LX

Jerzy Tarasiuk

1975

Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna

Laureat II stopnia

Wojciech Ma�yjasiak

1975

Olimpiada Chemiczna

Anna Jankiewicz

1975

Olimpiada Języka Rosyjskiego

III

Bożena Halina Bogusz

1976

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Jan Damicz

1976

Olimpiada Geograficzna

Krzysztof Wąsowicz

1984

Olimpiada Chemiczna

XVII

Wojciech Wojtyś

1985

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

II

Zbigniew Walasek

1985

Olimpiada Chemiczna

IX

Marcin Poczobutt

1987

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

VIII

Edwin Mariusz Naruszewicz

1988

Olimpiada Biologiczna

III

Andrzej Rusiecki

1990

Olimpiada Biologiczna

Renata Ewa Januszyk

1993

Historia-500 lat Parlamentaryzmu- Historia- Demokracja, niepodległość, postęp

Arkadiusz Szulc

1998

Olimpiada Historyczna

IX

Agnieszka Rainko

1998

Olimpiada Artystyczna

Krzysztof Milewski

2000

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

X

Krzysztof Milewski

2001

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

IX

Krzysztof Milewski

2002

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Michał Żukowski

2002

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Jakub Zahorski

2002

Olimpiada Biologiczna

Wojciech Maciejewski

2004

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Wojciech Maciejewski

2005

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Wojciech Maciejewski

2005

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Wojciech Maciejewski

2006

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

IX

Wojciech Maciejewski

2006

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
Pułtusk

IV

Finaliści olimpiad zawodów centralnych III stopnia

Olimpiada Biologiczna:
•1975 - Andrzej Hutorowicz
•1978 - Zbigniew Wojciech Muszyński, Małgorzata Sodel
•1979 - Andrzej Bieliński, Sławomir Zalewski
•1980 - Alina Gowkiewicz, Małgorzata M�twicka, Elwira Pańczyk
•1982 - Bohdan Pawlicki
•1983 - Sławomir Falkowski, Jarosław Burczyk
•1987 - Krzysztof Antoniak, Sabina Monika Kuklińska
•1988 - Artur Antolak, Eliza Nowak, Karol Artur Stankiewicz
•1989 - Adrianna Wiśniewska
•1990 - Piotr Turczynowicz
•1993 - Agnieszka Mokrzycka, Tomasz Bączek, Borys Przybyszewski
•1995 - Piotr Walczak
•2001 - Jakub Zahorski
•2002 - Paula Sołtysiak
•2003 - Paulina Lemke

Olimpiada Chemiczna:
•1971 - Janusz Żyro (wyróżnienie)
•1973 - Alina Moczydłowska
•1974 - Janusz Frąckiewicz, Stanisław Koter, Robert Brenstein
•1974 - Jerzy Tarasiuk (wyróżnienie)
•1975 - Robert Brenstein
•1976 - Mirosław Klarowski
•1983 - Krzysztof Wąsowicz
•1994 - Marcin Birski

Olimpiada Języka Rosyjskiego:
•1978 - Anna Zyśk
•1982 - Danuta Latuszek
•1985 - Ewa Tyc
•2002 - Antoni Nomirowicz
•2006 - Włodzimierz Nomirowicz

Olimpiada Ekologiczna:
•2002 - Michał Brzeziński

Olimpiada Artystyczna (Sekcja Plastyczna):
•1977 - Barbara Piątkowska
•1978 - Joanna Rostańska
•1985 - Barbara Kwiatek
•1992 - Jerzy Christian Skakun
•1993 - Adam Rokicki
•1994 - Anna Wiszniewska

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:
•1974 - Anna Gradkowska, Czesław Garbula, Piotr Rówiński
•1975 - Cezary Stypułkowski
•1980 - Waldemar Parniewicz, Mirosław Zelent
•1982 - Bolesław Piotrowski, Krzysztof Zastrzeżyński
•1987 - Ernest Zienkiewicz
•1989 - Krzysztof Boraczyński, Leszek Waśniewski
•1992 - Mariusz Leszek Sawicki
•1993 - Grzegorz Pacewicz
•1994 - Andrzej Kuderski
•2005 - Agata Wierzbowska
•2006 - Ewelina Tarkowska
uczestnik zawodów III stopnia

Olimpiada Matematyczna:
•1974 - Andrzej Szczepkowski
•1974 - Jerzy Tarasiuk, Krzysztof Przemieniecki, Aleksander Poznysz, Katarzyna Oziębło, Stanisław Koter, Anna Gładkowska, Krzysztof Gadomski, Danuta Bujtwidas (uczestnicy zawodów III stopnia)

Olimpiada Fizyczna:

•1972 - Włodzimierz Drabent (uczestnik zawodów III st.)

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
• 2001 - Marta Wilczyńska
• 2002 - Marta Wilczyńska
• 2002 - Michał Żukowski
• 2005 - Agata Wierzbowska (Szczecin)
• 2005 - Agata Wierzbowska (Pułtusk)
• 2005 - Wojciech Maciejewski (Pułtusk)
• 2006 - Agata Wierzbowska (Pułtusk)
• 2006 - Agata Wierzbowska (Szczecin)
• 2006 - Marcin Chrostek (Pułtusk)
• 2006 - Marcin Chrostek (Szczecin)
uczestnik zawodów III stopnia

Olimpiada Geograficzna
• 2001 - Agnieszka Rogowska

Olimpiada Nautologiczna
• 2001 - Agnieszka Rogowska

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego