lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Konkursy przedmiotowe

O szkole > Osiągnięcia

Konkurs EuroSzkoła w Internecie pod patronatem Prezydenta RP
2002 - Mariusz Mieczkowski, Martyna Mikunda, Michał Żukowski, Michał Małkowski - finaliści
2003 - Mariusz Mieczkowski, Marika Brzozowiec - III miejsce w województwie

Konkurs Chemiczny im. prof. Antoniego Swinarskiego: (organizowany przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)

1969 - Tomasz Leman - laureat (VI miejsce)
1970 - Maria Zimówko - laureat ( VIII miejsce)
1972 - Wojciech Kujawski - laureat (VI miejsce)
1973 - Stanisław Koter - laureat (IV miejsce)
1973 - Wojciech Kujawski - laureat (V miejsce)
1974 - Janusz Wawszkiewicz, Marek Roszak, Janusz Frąckiewicz - finaliœci
1975 - Mirosław Klarowski - laureat (IV miejsce)
1976 - Wojciech Mawysiak - laureat
1977 - Dorota Kołtko - finalistka
1978 - Dorota Kołtko - laureatka, Remigiusz Koluch - laureat
1979 - Remigiusz Koluch - laureat (VI miejsce), Dorota Kołtko, Piotr Adamczyk, Helena Macha - IV miejsce drużynowe
1980 - Wojciech Wacław, Bożena Falkowska, Helena Macha, Piotr Adamczyk - IV miejsce drużynowe
1981 - Wojciech Wacław - laureat (V miejsce), Joanna Jasińska i Dariusz Bółkowski - V miejsce drużynowe
1982 - Dariusz Bółkowski - laureat (IV miejsce) oraz Adam Daukszewicz, Andrzej Ryż, Krzysztof Wšsowicz, Zbigniew Walasek - IV miejsce drużynowe
1983 - Krzysztof Wąsowicz - finalista
1984 - Krzysztof Wąsowicz, Zbigniew Walasek - laureaci
1988 - Agnieszka Pawtel - finalistka
1989 - Agnieszka Pawtel - laureatka
1991 - Katarzyna Macek - finalistka
1992 - Katarzyna Macek - laureatka
1993 - Marcin Birski -zwycięzca ( IV miejsce)
1993 - Michał Łuczyński - finalista
1993 - Monika Klimkowska - finalistka
1993 - Borys Przybyszewski - finalista
1994 - Adam Grzybowski - laureat
1994 - Sebastian Zieliński - laureat
2001 - Piotr Nowotka - laureat
2005 - Marta Grzymkowska - laureatka

Konkurs Chemiczny - Uniwersytet Gdański:


1999 - Barbara Piekarska - finalistka
1999 - Anna Włoczewska - laureatka
1999 - Seweryn Lipiński - finalista
1999 - Paweł Mazanek - laureat
2000 - Jakub Zahorski - laureat

Konkurs Chemiczny Politechniki Gdańskiej "Wygraj indeks"
2001 - Piotr Nowotka - laureat
2004 - Marta Grzymkowska - laureatka
2004 - Agata Achramowicz - laureatka
2004 - Ewa Morawiec - laureatka
2005 - Agata Wasilewska - laureatka
2006 - Marta Brzostek - laureatka
2006 - Agnieszka Kupryjańczuk - laureatka
2006 - Michalina Taraszkiewicz - laureatka

Wojewódzki Turniej Wiedzy Astronomicznej:
2000 - Kujawska Joanna, Stanisławska Marta, Telszewska Aleksandra - VII-IX
2002 - Marzena Stanisławska, Sylwia Popko, Tomasz Lachowicz - finaliści (X-XI miejsce)
2004 - Sylwia Skorodziłło, Krzysztof Pyrka, Krystian Wardencki - finaliści (X-XI miejsce) miejsce

Konkurs ornitologiczny:
1994 - Marcin Kaszuba - zwycięzca

Konkursy ekologiczne:
1998 - Agata Żebrowska - III Ogólnopolski Konkurs dla szkół średnich-Język Rosyjski i Ekologia -laureatka
1998 - Iwona Hak, Beata Traczewska - III Ogólnopolski Konkurs dla szkół średnich-Język Francuski i Ekologia - wyróżnienia
1998 -Marta Maczuga - III Ogólnopolski Konkurs dla szkół średnich-Język Niemiecki i Ekologia - wyróżnienie
1999 - Agata Żebrowska - IV Ogólnopolski Konkurs a szkół średnich-Język Rosyjski i Ekologia- laureatka
1999 - Beata Traczewska - IX Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny - wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs "Red Rowe Goes to Mars":
2000 - Tomasz Zając- laureat

Wojewódzka Olimpiada "Wiedzy o Zdrowiu":
2004 - Lucyna Jeglińska - laureatka finału rejonowego
2004 - Daria Czaplejewicz - laureatka finału rejonowego

Warmińsko - Mazurski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej:

2001 - Przenysław Żukowski- zwycięzca
2001 - Karolina Piotrowicz

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Integracji Europejskiej pod patronatem Premiera RP:

2004 - Wojciech Maciejewski - laureat zawodów centralnych
2004 - Agata Wierzbowska - finalistka zawodów centralnych

Konkurs Wiedzy o Parlamencie RP:
2004 - Wojciech Maciejewski - laureat zawodów centralnych

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Jednoczącej się Europie pod patronatem Prezydenta miasta Olsztyna:
2004 - Agata Wierzbowska - I miejsce
2004 - Wojciech Maciejewski - II miejsce
2004 - Marcin Chrostek - III miejsce

II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Europie:
2002 - Michał Żukowski - finalista zawodów III stopnia
2002 - Krzysztof Milewski - laureat zawodów III stopnia

Ponadregionalny konkurs "Prusowie północni - sąsiedzi Słowian":
2004 - Ewelina Tarkowska - III miejsce

Konkurs Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie "Zakładam firmę pierwszego ćwierćwiecza XXI - jak ją zorganizuję i jak w niej wykorzystam nowoczesną technikę informatyczną":

2001 - Patryk Piech- laureat

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Olsztyńską Szkołę Biznesu:

2001 - Magdalena Łazicka
2001 - Rafał Stachurski
2002 - Rafał Stachurski (V miejsce)
2004 - Joanna Moszczyńska (V miejsce)

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej:
2001 - Paulina Sołtysik
2001 - Beata Żuk

Ogólnopolski Konkurs Biblijny:
2002 - Beata Pietkiewicz (III miejsce w etapie wojewódzkim)

Wojewódzki Konkurs "Licealne Śpiewanie Poezji":
1996 - Katarzyna Stępień - II miejsce, Magdalena Burdyło - III miejsce
1999 - Maciej Jaszczuk - I miejsce

"Śpiewajmy poezję" - konkurs organizowany w VI LO w Olsztynie:
1999 - Kinga Compa - II miejsce

Regionalny Konkurs Poezji Śpiewanej ( Regionalny Ośrodek Kultury w Olsztynie):

1999 - Kinga Compa - wyróżnienie

IX Spotkania z poezją szkół ponadpodstawowych - kategoria poezja śpiewana:
2001 - Anna i Urszula Rucińskie - zwyciężczynie

Festiwal Piosenki Francuskiej i Konkurs Poezji i Prozy Francuskiej:
2004 - Ewa Stępień - zwyciężczyni

Regionalny Konkurs Piosenki Francuskiej:
2004 - Ewa Stępień (III miejsce)

Festiwal Piosenki Angielskiej:
2007 - Neema Rae (I miejsce)

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego