lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2011

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 2010

2010/2011  Anna Macikowska  III A
 Bednarz Magdalena
 Bojar Joanna
 Cieszyński Norbert
 Cieślik Mateusz
 Duszak Albert  
 Gruszecka Ewa
 Iliuczonek Milena  
 Jurewicz Adrianna  
 Klenowska Klaudia
 Kuberska Alicja
 Malanowicz Maciej  
 Matuszewska Natalia
 Michna Magdalena  
 Mielnik Paweł
 Niska Edyta
 Noceń Joanna  
 Olszewska Kinga
 Piekart Kamil
 Pomorska Ewa
 Powroźnik Sara  
 Skiba Natalia
 Stafiński Jacek
 Stręk Magdalena
 Szczypiński Wojciech
 Szmidt Paulina  
 Taraszkiewicz Kinga  
 Wąsikowski Rafał  
 Wojtaszewski Krzysztof  
 Zbierowski Maciej
 Ziółkowska Kaja
   
2010/2011  Arkadiusz Cwirko  III B
 Abramczyk Daniel
 Bednarczyk Hubert  
 Borkowski Maciej
 Dyro Kacper
 Gramś Martyna
 Grochal Sylwia  
 Gryziec Kamil
 Gut Damian
 Janyszek Rafał
 Kawiorski Dariusz  
 Kordowska Milena
 Kowalski Grzegorz  
 Krajewski Grzegorz
 Krajewski Jakub  
 Krupa Bartosz
 Martyniuk Artur  
 Mieszkowska Aleksandra
 Mikołajczak Jan  
 Miśkowiec Jan  
 Moczadło Adam
 Moszczyński Kamil
 Nowak Jakub  
 Połujański Jarosław
 Puchalski Mateusz
 Ratajczyk Aleksander
 Sikora Piotr  
 Sołowiej Piotr
 Starczewski Paweł
 Szarzec Rafał
 Zadrożyńska Hanna  
   
2010/2011  Stanisława Paszotta  III C
 Bałusz Natalia  
 Borowski Arkadiusz
 Burakowska Paulina
 Dziekan Mateusz
 Fabiańska Justyna
 Gorgolik Aleksandra
 Jaczewska Adelina  
 Kaźmierczak Patrycja  
 Lange Natalia
 Łazarczyk Anna
 Makowska Maja
 Niemczak Joanna  
 Noga Barbara
 Orzeł Iwona  
 Packa Patrycja  
 Sakowski Piotr
 Siwek Dorota
 Siwik Dominika
 Spiel Paulina
 Stankiewicz Sylwia
 Stasiak Emilia  
 Szelkowski Dominik
 Szóstek Monika
 Wieczorek Lidia
 Witkowska Marta
 Witkowska Sandra  
   
2010/2011  Joanna Gełdon  III D
 Bąk Katarzyna  
 Buszowiecka Justyna
 Górski Wojciech
 Jakubiak Ilona
 Jasiulewicz Angelika
 Jaszczanin Paweł
 Kisicka Monika  
 Kokoryn Adrian  
 Koralewska Martyna
 Kuncewicz Ilona
 Lasiuk Małgorzata
 Liman Justyna
 Łukasik Iga
 Matysiak Anna  
 Nowikiewicz Andżelika  
 Ochwat Paulina
 Orłowski Daniel
 Pikóra Magdalena
 Piotrowicz Julia Anna
 Pokora Joanna
 Raubo Marta
 Stachurska Paula  
 Suska Kamila
 Szeląg Dominika  
 Tański Adrian
 Tkacz Magdalena  
 Wilkowska Emilia
   
2010/2011  Alicja Dabkus  III E
 Bobińska Aneta Ewa
 Buczel Michał
 Ćwiek Laura  
 Dunajski Szymon
 Dziakiewicz Damian  
 Futerska Paulina
 Gazda Paweł
 Gębicki Eryk  
 Kiżewski Kamil
 Klimas Paulina  
 Korpała Wojciech
 Kowalski Michał
 Kruk Klaudia
 Kwiatkowska Agnieszka  
 Minkiewicz Katarzyna
 Najda Aleksandra  
 Owsianko Mariusz
 Paluch Marcel  
 Stańczyk Joanna
 Szczepaniak Rafał
 Szczepański Wojciech
 Szczurowska Alicja
 Świstak Anna
 Tunkiewicz Katarzyna
 Walesiak Marta  
 Walinowicz Paulina
 Wywrocka Monika
 Zadrożny Damian
 Żaczkiewicz Anna
   
2010/2011  Ewa Klimaszewska-Mazur  III F

 Błaszczyk Katarzyna
 Burcz Monika  
 Domalczuk Ewelina
 Domalczuk Paulina
 Dworzecka Klaudia  
 Ilecka Emilia  
 Jakubiak Monika  
 Jaworska Justyna
 Kowalska Anna  
 Krzyżanowska Alicja  
 Kuca Monika  
 Lubowiecka Patrycja
 Mazur Krzysztof
 Mrówka Patrycja
 Pankiewicz Agnieszka
 Pisarenko Monika
 Rogala Izabela
 Smolińska Anna  
 Szajnóg Nikola
 Uścinowicz Mateusz
 Woszuk Karolina
 Zaremba Adrianna
 Zbrzeźniak Marta
 Zega Magdalena


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego