lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2010

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 2010

2009/2010    3 A wych. Antoni Szeklicki
Lp. Nazwisko imię
1. Chajęcka Katarzyna
2. Dziekan Rafał
3. Gulmantowicz Justyna
4. Koleśnik Bożena
5. Kołodziej  Tomasz
6. Kopczyński Jacek
7. Kotlarski Krzysztof
8. Koziorowski Mateusz
9. Kukieła Katarzyna
10. Marciniuk Piotr
11. Michalska Natalia
12. Micielska Katarzyna
13. Mikołajczyk Magdalena
14. Paszkiewicz Sandra
15. Pietrzyk Olga
16. Raciborska Justyna
17. Raubo Grzegorz
18. Romanowska Katarzyna
19. Sedeńko Bartosz
20. Stankiewicz Karolina
21. Stalewska Patrycja
22. Surmacz Aleksandra
23. Tejkowski Dominik
24. Wasilewska Monika
25. Zajdel Marta
26. Zyskowska Oliwia
   
2009/2010     wych. Anna Kutnik     3 B
Lp. Nazwisko imię
1. Chołuj Martyna
2. Dej Paweł
3. Dziczek Dawid
4. Igliński Marcin
5. Jankowski Sebastian
6. Karaś Arkadiusz
7. Klimas Daniel
8. Kowalski Marek
9. Krupa  Michał
10. Kudła Magdalena
11. Lichwa Marcin
12. Markunowicz Mariusz
13. Markunowicz Mateusz
14. Masalska Klaudia
15. Mila Grzegorz
16. Musik Jakub
17. Najmowicz Dariusz
18. Ryzwanowicz Maciej
19. Salabura Paulina
20. Sieńska Małgorzata
21. Smoleński Dawid
22. Stromich Michał
23. Śmiech Igor
24. Wasilewski  Piotr
25. Wasiuk Daniel
26. Więciorkowska Natalia
27. Wójcicki Marek
28. Wyszyński Mateusz
29. Zakrzewski Cezary
   
2009/2010  wych.Ewa Krajewska  3 C
1. Barska Magdalena
2. Bocian Ann
3. Chomej Dawid
4. Gwiazdowska Magdalena
5. Kitkowska Natalia
6. Kurczejko Karolina
7. Łachacz Aleksandra
8. Majorkiewicz Anna
9. Mierzejewska Anna
10. Milkiewicz Marta
11. Murawska Emilia
12. Nowak Natalia
13. Opalach Julita
14. Piotrowska Joanna
15. Półtorak Ewa
16. Próchnicka Aleksandra
17. Puścian Karolina
18. Radziszewska Klaudia
19. Sidor Agnieszka
20. Skaskiewicz Sylwia
21. Tumelis Jakub
22. Urban Anna
23. Westerlich Alicja
24. Wygoda Paulina
25. Zelent Adam
26. Żyźniewska Żaneta
   
2009/2010  Jolanta Rynkiewicz    3 D
1. Adamczyk Karolina
2. Borowik Jakub
3. Bulińska Karolina
4. Buszko Paulina
5. Felka Justyna
6. Gawkowski Bartłomiej
7. Hebda Dawid
8. Hołowenko Paulina
9. Hołubowska Justyna
10. Jankowska Paulina
11. Kaczmarska Aneta
12. Karpińska Natalia
13. Karwowska Katarzyna
14. Kołba Agata
15. Łazińska Aleksandra
16. Marszko Marlena
17. Okońska Paulina
18. Pełszyk Julita
19. Piotrowska Judyta
20. Puszczało Aleksandra
21. Sienicka Marta
22. Siennicka Marta
23. Skoczeń Ewa
24. Skóra Marlena
25. Skupień Justyna
26. Szulich Igor
27. Wiergowska Alicja
28. Wierzbowska Paulina
29. Witkowski Karol
30. Żaczkiewicz Beata
   
2009/2010  Renata Stawowczyk  3 E
1. Bastek Sebastian
2. Brzeziński Michał
3. Fogt Magdalena  
4. Garniec Jakub
5. Gaweł Anna
6. Grodowski Daniel
7. Jakończuk Monika
8. Janik  Marek
9. Kopczyński Marek
10. Kordykiewicz Malwina
11. Kośman Jakub
12. Lisowska Małgorzata
13. Łachacz Iwona
14. Mackiewicz Oliver
15. Malinowska Paulina
16. Malinowska Dominika
17. Milko Marcin
18. Nagadowska Patrycja
19. Obuchowicz Tomasz
20. Olber Aleksandra
21. Parzych Beata
22. Pawluczuk Mateusz
23. Pluciński Krzysztof
24. Pokojska Małgorzata
25. Sikora Krzysztof
26. Sobotka Paweł
27. Struniawski Radomił
28. Szewczuk Natalia
29. Urbańska Daria
30. Walczak Ewelina
31. Wołczecki Tomasz
   
2009/2010  Krystyna Ślubowska  3 F   
1. Bułacz Adam
2. Cieślak Julita
3. Durka Adrian  
4. Jabłońska Małgorzata
5. Kościańczuk Joanna
6. Kraszewski Mariusz
7. Kruszewska Anna
8. Malinowska Maria
9. Mołdysz Adrianna
10. Najmowicz Radosław
11. Oprus Radosław
12. Pawełczak Klaudia
13. Ptak Piotr
14. Rojek Aleksandra
15. Roman Aleksandra
16. Rzepnicki Dominik
17. Szabłowski Kamil
18. Taraszkiewicz Beata
19. Wachowski Marek
20. Wąsiewska Aleksandra
21. Wołejko Aleksandra

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego