lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2008

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 2000

2007/2008 III A Anna Macikowska  
Lp. Nazwisko Imiona  
1. Adamajtis Krystian  
2. Buszowiecka Ewelina  
3. Cendrowska Kamila  
4. Czyczel Piotr  
5. Dąbrowska Małgorzata  
6. Domeracka Olga  
7. Dziechciarek Ewelina  
8. Gadomski Mateusz  
9. Garniec Zuzanna  
10. Grabania Maria  
11. Gregorczuk Milena  
12. Gręda Jolanta  
13. Kaczor Katarzyna  
14. Kaiser Anna  
15. Kolos Małgorzata  
16. Konopka Martyna  
17. Kowalczyk Agnieszka  
18. Krzyżewski Ziemowit  
19. Malich Przemysław  
20. Markowicz Paulina  
21. Pietrzak Maciej  
22. Piotrowicz Ewa  
23. Plewa Magdalena  
24. Podlecki Piotr  
25. Rożnowska Julita  
26. Samsel Klaudia  
27. Sobotka Anna  
28. Story Beata  
29. Szymańska Danuta  
30. Urban Emilia  
31. Wiśniewski Oskar  
32. Wołodźko Michalina  
   
2007/2008 III B Dorota Borkowska  
Lp. Nazwisko Imiona  
1. Bodo Paweł  
2. Galik Maciej  
3. Jaśkiewicz Wojciech  
4. Kamiński Krzysztof  
5. Kitkowski Sebastian  
6. Konopka Michał  
7. Kosin Kinga  
8. Kowalski Jacek  
9. Lewonowski Mariusz  
10. Małysa Karolina  
11. Olszewski Adrian   
12. Pochodaj Adrianna  
13. Puławska Natalia  
14. Samselski Adrian  
15. Sowiński Paweł  
16. Sulżycka Marta  
17. Szerszeń Mateusz  
18. Śleszyński Aleksander  
19. Tunkiewicz Marcin  
20. Walat Michał  
21. Wasilewski Damian  
22. Wilińska Joanna  
23. Wojtera Adam  
24. Wołoszyn Jakub  
25. Wypych Agnieszka  
26. Załęski Przemysław  
   
2007/2008 III C J. Witkiewicz-Purta  
Lp. Nazwisko Imiona  
1. Bętkowska Anna  
2. Bielawska Adriana  
3. Butkiewicz Milena  
4. Certa Dorota  
5. Ciszewska Joanna  
6. Grochalska Anna  
7. Gwiazda Magdalena  
8. Kaczmarczyk Aneta  
9. Koryśko Konrad  
10. Michałowska Anna  
11. Milewski Paweł  
12. Mościcka Diana  
13. Niewiadomska Maja  
14. Orłowska Martyna  
15. Parzonka Julia  
16. Pizoń Katarzyna  
17. Przysiada Aleksandra  
18. Pszczoła Małgorzata  
19. Rae Neema  
20. Roguś Natalia  
21. Sikora Katarzyna  
22. Sokal Joanna  
23. Sroka Grzegorz  
24. Szelkowski Przemysław  
25. Taraszkiewicz Jakub  
26. Weiss Michał  
27. Wilczek Grzegorz  
28. Zakrzewska Magdalena  
29. Żak Monika  
30. Żeromski Konrad  
   
2007/2008 III D Mirosława Schirmacher  
Lp. Nazwisko Imiona  
1. Bałdyga Małgorzata  
2. Białobrzewska Magdalena  
3. Bojarska Żaneta  
4. Cybulska Magdalena  
5. Ćwiek Joanna  
6. Dąbrowska Kamila  
7. Fidurska Paulina  
8. Gadomski Olaf  
9. Gąsiorek Joanna  
10. Gromadzki Paweł  
11. Hiszpańska Marlena  
12. Kenig Maciej  
13. Kenig Piotr  
14. Marcjanek Simona  
15. Michalska Ewelina  
16. Nadolska Monika  
17. Orzechowska Monika  
18. Pawlukiewicz Monika  
19. Pogorzelska Paulina  
20. Porębski Łukasz  
21. Raubo Mateusz  
22. Rogowska Paulina  
23. Rosińska Magdalena  
24. Rudzińska Justyna  
25. Rząp Patrycja  
26. Samoiłło Andrzej  
27. Słowińska Jolanta  
28. Smoliński Bartosz  
29. Sobczyk Aleksandra  
30. Szymko Krzysztof  
31. Tyszka  Jan  
32. Żukowska Joanna  
   
2007/2008 III E Ewa Klimaszewska-Mazur  
Lp. Nazwisko Imiona  
1. Andrzejewski Paweł  
2. Depczyński Marcin  
3. Drajkopel Dominika  
4. Fedoniuk Maciej  
5. Gąsiorowski Bartłomiej  
6. Gierwiatowska Natalia  
7. Gil Katarzyna  
8. Grabowski Paweł  
9. Jeger Piotr  
10. Krzywda Miłosz  
11. Krzywiec Mariusz  
12. Kurek Jarosław  
13. Nowicki Michał  
14. Pawlikowski Karol  
15. Plakwicz Ewa  
16. Sakowicz Łukasz  
17. Sawiniec Rafał  
18. Sosnowska Joanna  
19. Staszków Katarzyna  
20. Struciński Dawid  
21. Stusińska Joanna  
22. Szmigiel Piotr  
23. Ślusarczyk Alicja  
24. Taraszkiewicz Michał  
25. Żelechowska Magdalena  
   
2007/2008 III F Ewa Obarek  
Lp. Nazwisko Imiona  
1. Bagadzińska Ewelina  
2. Chruściel Natalia  
3. Dura Monika  
4. Głownia Marta  
5. Gwiazda Paulina  
6. Jendraszek Michał  
7. Jurgielewicz Monika  
8. Komaiszko Sara  
9. Kowalkowska Marta  
10. Krzyżanowska Magdalena  
11. Lipka Paulina  
12. Małkowska Joanna  
13. Mazajło Damian  
14. Nowicka Anna  
15. Osowska Natalia  
16. Pindor Agnieszka  
17. Rozenfeld Jakub  
18. Tarasewicz Joanna  
19. Walinowicz Izabela  
20. Wanago Anna  
21. Wiśniewska Monika  
22. Wiśniewski Aleksander  
23. Wysocka Aleksandra  
24. Zaniewska Magdalena  

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego