lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2007

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 2000

2006/2007 III A Leszek Terlecki
Lp. Nazwisko Imiona
1. Bednarczyk Bartosz
2. Białous Justyna
3. Bocian Agnes
4. Bułak Agata
5. Chojnowski  Piotr
6. Ciechanowska Katarzyna
7. Czartoryska Monika
8. Elzner Paulina
9. Galera Monika
10. Langowski Michał
11. Matuszewska Maja
12. Napiórkowska Joanna
13. Pawelec Patryk
14. Stankiewicz Milena
15. Szymańska Agnieszka
16. Urban Beata
17. Wachowski Tomasz
18. Wilga Karolina
19. Wojtowicz Alicja
20. Załęska Karolina

2006/2007 III B Danuta Abramczuk
Lp. Nazwisko Imiona
1. Borzęcka Joanna
2. Domżalski Łukasz
3. Gadomski Adrian
4. Gizler Andrzej
5. Góra Elżbieta
6. Gryń Jakub
7. Konieczna Monika
8. Korzeniewski Paweł
9. Kudła Jakub
10. Małkowski Marek
11. Nawrocka Anna
12. Nawrocka Joanna
13. Ogrodowczyk Grzegorz
14. Ostrowski Łukasz
15. Pokora Wojciech
16. Prześniak Marta
17. Rosicka Justyna
18. Rostek Adrian
19. Sawczuk Krzysztof
20. Stańko Michał
21. Waligórski Marcin
22. Wasilewski Łukasz
23. Wocławek Piotr
24. Wyszyński Korneliusz
25. Załoga Dobromił
26. Zmuda-Trzebiatowski Andrzej
27. Zubrzycki Michał
 
2006/2007 III C Antoni Szeklicki
Lp. Nazwisko Imiona
1. Borkowski Damian
2. Borodziewicz Dorota
3. Brejniak Sylwia
4. Brzoza Przemysław
5. Ciesielska Magdalena
6. Czaja Magdalena
7. Gralewska Anita
8. Koniecko Klaudia
9. Konieczna Monika
10. Leszczyńska Ewelina
11. Mysakowski Krzysztof
12. Piątek Marta
13. Pilecka Małgorzata
14. Samsel Magdalena
15. Sędrowska Maja
16. Sygut Ewelina
17. Szymczak Grzegorz
18. Taradejna Paulina
19. Trawińska Patrycja
20. Wasilewska Kamila
21. Witkowska Natalia
22. Wlaś Joanna
23. Wojciechowska Martyna
24. Wydorska Joanna
25. Zaciura Malwina
26. Zielińska Luiza
 
2006/2007 III D Krystyna Ślubowska
Lp. Nazwisko Imiona
1. Borowiec Anna
2. Brojek Katarzyna
3. Bukowska Maja
4. Fedorowicz Magdalena
5. Jacyna Piotr
6. Jakuć Olga
7. Kempa Agata
8. Kollender Michał
9. Kozłowski Krzysztof
10. Krzysztofiak Agnieszka
11. Kuriata Diana
12. Kwaśna Izabela
13. Lasowa Kinga
14. Lingo Dorota
15. Macioch Katarzyna
16. Maleszka Mariusz
17. Marcinkiewicz Maurycy
18. Nasiadka Małgorzata
19. Niklaus Beniamin
20. Skubiszewska Weronika
21. Smosarska Marta
22. Szczepański Maciej
23. Szerszeń Iwona
24. Świderska Natalia
25. Świtoń Kamila
26. Tańska Agata
27. Wippich Kamil
28. Żukowska Magda
 
2006/2007 III E Renata Stawowczyk
Lp. Nazwisko Imiona
1. Babynko Paweł
2. Brakoniecka Emilia
3. Chrostowska Katarzyna
4. Ciuryło Małgorzata
5. Cycyk Mirosława
6. Cytarski Krzysztof
7. Dawidczyk Małgorzata
8. Fiedorowicz Maciej
9. Florkowski Krzysztof
10. Gaweł Paulina
11. Gębicka Anna
12. Gintowt Małgorzata
13. Granuszewska Maria
14. Jabłońska Katarzyna
15. Kaczmarczyk Paweł
16. Kuciński Daniel
17. Mieczkowska Magda
18. Piasecka Agnieszka
19. Rząp Aneta
20. Schlesiger Monika
21. Sikora Rafał
22. Skora Alicja
23. Steć Aleksandra
24. Wierzbowicz Anna
25. Wojtkiewicz Piotr
26. Zaleski Michał
27. Zembrzuska Mariola
28. Żebrowski Łukasz
 
2006/2007 III F Jolanta Rynkiewicz
Lp. Nazwisko Imiona
1. Albert Łukasz
2. Bielski Paweł
3. Dunaj Natalia
4. Dziemidowicz Katarzyna
5. Grabowska Emilia
6. Jakubowska Justyna
7. Kopczyńska Natalia
8. Kowalczyk Łukasz
9. Lewandowska Anna
10. Łoś Eliza
11. Marczak Magdalena
12. Pawłowski Paweł
13. Piejdak Anna
14. Prokopiuk Iwona
15. Sakowicz Kamil
16. Sidz Anna
17. Szymko Ewelina
18. Wądołowska Kornelia
19. Wąsiewska Alicja
20. Wąsik Michał
21. Więcek Sylwia
 
2006/2007 III G  Ewa Sobieraj
Lp. Nazwisko Imiona
1. Bartołd Anita
2. Brzostek Julita
3. Ciołek Marta
4. Czabrycki Arkadiusz
5. Głodkowska Dorota
6. Gołębiowska Monika
7. Janulin Krystian
8. Janulin Sebastian
9. Kiliszek Michał
10. Korsheinrich Ewelina
11. Koszewska Ada
12. Krasowski Rafał
13. Kupiecki Kamil
14. Łachańska Ewelina
15. Maciejewski Grzegorz
16. Moczulska Paulina
17. Mrozek Beata
18. Nagadowska Natalia
19. Najmowicz Justyna
20. Nakielski Wojciech
21. Pietrukaniec Patrycja
22. Piotrowska Kamila
23. Podgórska Natalia
24. Rajski Tomasz
25. Rogalska Aneta
26. Szczubełek Karolina
27. Witak Kamila
28. Wołyńska Marta
29. Wróblewski Rafał
30. Zimoch Jakub
31. Żak Marlena
 
2006/2007 III H Dorota Paziewska
Lp. Nazwisko Imiona
1. Bunalska Sylwia
2. Dunajska Barbara
3. Kubrak Izabela
4. Łuba Dariusz
5. Majorowska Paulina
6. Mich Natalia
7. Osmański Piotr
8. Ostrowska Roksana
9. Parowicz Jakub
10. Pastorczyk Krzysztof
11. Piec Łukasz
12. Ramus Piotr
13. Sierzputowski Maciej
14. Stanilewicz Marta
15. Śmiecińska Karolina
16. Wantoch-Rekowska Katarzyna

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego