lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2005

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 2000

2004/2005 IV A Jarosław Biesiekierski
1. Andrzejczuk Sebastian
2. Frąckiewicz Marcin
3. Jachura Michał
4. Jasińska Joanna
5. Kaska Kamil
6. Kozłowska Anna
7. Krocz Iwona
8. Matysiewicz Sebastian
9. Miloch Agnieszka
10. Ogrodnik Ewa
11. Pasek Marcin
12. Pawlus Michał
13. Perzyna Paweł
14. Pietrusiewicz Karolina
15. Płoska Ewa
16. Prokopczuk Łukasz
17. Protas Iwona
18. Przyborowska Magdalena
19. Raukuć Iwona
20. Siergiej Barbara
21. Stachurski Kamil
22. Szpendowski Kamil
23. Tyszko Piotr
24. Zbieć Arkadiusz
  
2004/2005 III A Antoni Szeklicki
1. Achramowicz Agata
2. Bagińska Ewelina
3. Burawska Mariola
4. Charkiewicz Magdalena
5. Chmielewska Aleksandra
6. Cwetanow-Bosowska Wioleta
7. Gluzicka Helena
8. Grzanowicz Justyna
9. Grzymkowska Marta
10. Jaranowska Paulina
11. Jeglińska Lucyna
12. Kawałek Krzysztof
13. Kaziulewicz Natalia
14. Kondratowicz Marta
15. Korgul Agnieszka
16. Kowalczyk Marta
17. Krzykwa Ewelina
18. Liszewski Tomasz
19. Mielnik Agata
20. Morawiec Ewa
21. Podliński Paweł
22. Ramuś  Ewa
23. Reimus Małgorzata
24. Rytel Liliana
25. Sikorska Agnieszka
26. Sowiński Piotr
27. Śledziewska Ada
28. Witort Paulina
29. Wolska Joanna
30. Wysocka Alicja
31. Zielińska Justyna
  
2004/2005 III B Ewa Kowalska
1. Baranowski Filip
2. Chmieliński Paweł
3. Dębowski Błażej
4. Dolna Justyna
5. Dudek Magda
6. Gaweł Cezary
7. Gryń Karolina
8. Grzesiak Jakub
9. Jachnowicz Katarzyna
10. Jastrzębska Agata
11. Kondratowicz Paweł
12. Konikiewicz Monika
13. Korwell Małgorzata
14. Kozak Judyta
15. Kozakiewicz Natalia
16. Królak Adam
17. Łabuć Mariusz
18. Masiulaniec Jacek
19. Matuszów Piotr
20. Michalczyk Robert
21. Miścicka Anna
22. Piekarski Paweł
23. Plawgo Daniel
24. Sęczkowska Katarzyna
25. Staniaszek Szymon
26. Turemko Marcin
27. Więcek Patrycja
28. Wychadańczuk Urszula
2004/2005 III C Bożenna Tejs
1. Bielińska Anna
2. Baczewska Jolanta
3. Bumbul Maria
4. Choińska Marta
5. Czapski Piotr
6. Dąbrowski Marek
7. Doroszczyk Katarzyna
8. Gotowiec Karolina
9. Grabowski Grzegorz
10. Kaszak Kamila
11. Klonowska Joanna
12. Kowalewska Karolina
13. Krasowska Magdalena
14. Kucińska Karolina
15. Kurek Katarzyna
16. Moszczyńska Joanna
17. Narbutowicz Jolanta
18. Niedźwiedzka Marzena
19. Pałys Maja
20. Pomykała Bartosz
21. Pyrczak Daria
22. Rodziewicz Alicja
23. Rynko Natalia
24. Siemiątkowski Tomasz
25. Skapowicz Małgorzata
26. Stańczak Monika
27. Starowicz Adam
28. Śmieszalska Anna
29. Świercz Martyna
30. Wąsik Aleksandra
31. Wołoszyn Agnieszka
32. Żukowska Anna
  
2004/2005 III D Krzysztof Nowacki
1. Babynko Grzegorz
2. Boratyńska Ilona
3. Bryżys Anna
4. Ciesielski Marcin
5. Gajdamowicz Przemysław
6. Gawrońska Monika
7. Gąsiorek Michał
8. Haska Agnieszka
9. Jakubowski Bartłomiej
10. Jasińska Katarzyna
11. Kędzia Anna
12. Kobiałko Anna
13. Krzyżan Katarzyna
14. Kujawska Kamila
15. Kułak Katarzyna
16. Langowska Justyna
17. Mikszuta Marta
18. Obrębska Emilia
19. Paradowska Monika
20. Pisarska Katarzyna
21. Ponomarów Lidia
22. Protokowicz Agnieszka
23. Rutecka Aneta
24. Rybicka Barbara
25. Sękowska Magda  
26. Sorczyńska Marta
27. Surowiec Łukasz
28. Szemplińska Magdalena
29. Święcicki Łukasz
30. Wlaś Katarzyna
31. Wojewódzka Beata
32. Zabolewicz Olga
  
2004/2005 III E Ewa Lewczuk
1. Adamczyk Ewelina
2. Augustynowicz Iwona
3. Bartnik Dorota
4. Bernad Iwona
5. Cymmerman Bartosz
6. Erlik Piotr
7. Gintowt Aneta
8. Jankowski Krystian
9. Kamieniak Aleksandra
10. Kośnik Joanna
11. Kowalski Łukasz
12. Łukasik Tomasz
13. Marchlińska Magdalena
14. Myhan Ewa
15. Nagielski Tomasz
16. Piwońska Patrycja
17. Plichta Marcin
18. Pomorska Marta
19. Radoch Bartosz
20. Rejzner Michał
21. Rząca Kamila
22. Safaryn Ewelina
23. Smoliński Piotr
24. Stankiewicz Małgorzata
25. Stęczniewska Ewelina
26. Umiński Marek
27. Wieszczycki Krzysztof
28. Zabielska Elżbieta
29. Zubelewicz Julia
30. Zyśk Sylwia
  
2004/2005 III F Marta Biesiekierska
1. Antoniuk Patrycja
2. Antoniuk Sylwia
3. Bagiński Tomasz
4. Bubul Karol  
5. Chamski Paweł
6. Chechłowska Anna
7. Dobrowolska Marta
8. Fabianowicz Jacek
9. Falacińska Anna
10. Fiedorowicz Anna
11. Genderka Magdalena
12. Jaroszewska Karolina
13. Kajrys Kinga
14. Kłosek Maria
15. Krajewska Joanna  
16. Krupińska Dorota
17. Kudryk Natalia
18. Lesik Magdalena
19. Majewska Martyna
20. Mażul Syliwia
21. Minkiewicz Agnieszka
22. Obrębska Anna
23. Pacewicz Magdalena
24. Peczeniuk Izabela
25. Raczko Agata
26. Sirant Justyna
27. Sobocińska Natalia
28. Starzyk Sylwia
29. Wirkus Agnieszka
30. Woźniak Alicja
31. Wtulich Anna
  
2004/2005 III G Ewa Krajewska
1. Biryło Katarzyna
2. Ciarcińska Beata
3. Czarkowski Marek
4. Danielewicz Katarzyna
5. Dopierała Dominika
6. Dudzińska Małgorzata
7. Garbowska Marta
8. Grzanowicz Konrad
9. Guba Maksymilian
10. Hrycyna Paulina
11. Jankowska Sabina
12. Jaskólska Marta
13. Kaczor Krzysztof
14. Kozak Karolina
15. Łapiński Grzegorz
16. Majewska Joanna
17. Mazurek Paulina
18. Nikiel Katarzyna
19. Nowaczyk Szymon
20. Nowik Marzena
21. Nuzikowska Karolina
22. Salamon Agnieszka
23. Skaskiewicz Ewa
24. Słomińska Paulina
25. Sokołowska Aleksandra
26. Starzyńska-Kościuszko Katarzyna
27. Tunkiewicz Marta
28. Węgrzyn Gabriela
29. Wojtkiewicz Łukasz
30. Zgliczyńska Ilona
31. Zielińska Aneta
  
2004/2005 III H Wiesław Zienkiewicz
1. Adamejtis Katarzyna
2. Augustynowicz Paula
3. Bronowicka Agnieszka
4. Chrabąszcz Eliza
5. Dzikowski Rafał
6. Grams Dagmara
7. Ilczuk Emilia
8. Jędryczko Wojciech
9. Kobierska Iwona
10. Kołnierzak Małgorzata
11. Koperski Krzysztof
12. Kosowska Magda  
13. Kwint Ewa
14. Lichota Marta
15. Lipka Jacek
16. Łojek Agata
17. Mańczukowska Magdalena
18. Menart Przemysław
19. Mieżwicka Katarzyna
20. Romanowska Monika
21. Rudzki Marcin
22. Rykaczewska Marta
23. Skupniewicz Marta
24. Stryjek Monika
25. Szaban Agnieszka
26. Świątek Jakub
27. Świerzewska Magdalena
28. Wadas Anna
29. Wojnicz Hanna
30. Zabłocki Sebastian
31. Zarzycka Kalina
32. Zysk Natalia

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego