lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2004

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 2000

2003/2004 IV A Jolanta Rynkiewicz
1. Bako Paulina
2. Bekieszczuk Ewelina
3. Białek Dominik
4. Bielecki Patryk
5. Danielewska Justyna
6. Futera Paulina
7. Gąsiorowski Arkadiusz
8. Łukasiak Magdalena
9. Maćkowska Justyna
10. Majewski Marcin
11. Michalak Kinga
12. Nosek Michał
13. Pabjan Grzegorz
14. Pasternak Cezary
15. Raukuć Karolina
16. Stępień Maciej
17. Strusiński Rafał
18. Szydlik Łukasz
19. Tunkiewicz Marta
20. Tychek Paweł
21. Wachowski Michał
22. Zbiegień Paweł
  
2003/2004 IV B Krystyna Ślubowska

1. Al-Kobecy Magdalena
2. Białobrzeska Grażyna
3. Borowski Bartosz
4. Brodowski Maciej
5. Burdyńska Marta
6. Buszowiecka Olga
7. Depta Joanna
8. Dobkowski Mateusz
9. Grabowska Natalia
10. Gregorczyk Mariusz
11. Jesionowska Magdalena
12. Kaczmarczyk Magdalena
13. Kamińska Katarzyna
14. Koncicki Piotr
15. Kwapis Aleksandra
16. Macełko Barbara
17. Matułajtis Łukasz
18. Moczydłowska Dorota
19. Peczyńska Agnieszka
20. Pochmara Lidia
21. Pszczoła Anna
22. Sowiński Sebastian
23. Stefaniak Aneta
24. Szemplińska Agnieszka
25. Świtoń Magdalena
26. Turowska Joanna
27. Walczak Ewelina
28. Wasilak Tomasz
29. Wieczorek Monika
30. Wieleba Katarzyna
31. Wieliczko Kornelia
32. Zalecka Marta
  
2003/2004 IV C Renata Stawowczyk

1. Borkowska Sylwia
2. Darowny Artur
3. Garło Ewelina
4. Gordon Mirosław
5. Hinc Dorota
6. Janik Daniel
7. Kaczmarczyk Maciej
8. Kawałko Tomasz
9. Kempisty Tomasz
10. Klepuszewska Ewelina
11. Kokoszka Jacek
12. Lipińska Anna
13. Łopuska Izabela
14. Małż Emilia
15. Marcinkiewicz Kinga
16. Mazur Maria
17. Michniuk Paweł
18. Olbryś Magdalena
19. Okoczuk Jakub
20. Onisk Dorota
21. Pietkiewicz Anna
22. Radomska Iwona
23. Rutkowska Agnieszka
24. Sadowska Marta
25. Sikora Marta
26. Stolarczyk Dominik
27. Szramka Magdalena
28. Ślusarczyk Monika
29. Warszakowski Łukasz
30. Witkiewicz Marta
31. Zalewski Wojciech
32. Zyser Anna
  
2003/2004 IV D Leszek Terlecki
1. Bielińska Anna
2. Chlebowicz Aleksandra
3. Czajka Ewa
4. Czepek Karolina
5. Dogwiłło Krzysztof
6. Dogwiłło Sebastian
7. Dominik Justyna
8. Dzwonkowska Daria
9. Ewertowska Nikoleta
10. Ferenc Patryk
11. Flinikowska Martyna
12. Jezierska Magdalena
13. Kasprzyk Marta
14. Kopliński Wojciech
15. Krzewicka Anna
16. Lejszo Dorota
17. Maćkowiak Dominika
18. Obarek Jakub
19. Orzechowska Elżbieta
20. Panfil Lidia
21. Pawlik-Gwozdecka Alicja
22. Przybyłek Joanna
23. Szaban Robert
24. Urbanowicz Anna
25. Watras Wojciech
26. Żak Sylwia
  
2003/2004 IV E Marian Jurak
1. Abramczuk Jarema
2. Burakowska Lilianna
3. Gacioch Iwona
4. Gacioch Paweł
5. Gołębiewska Marzena
6. Ingielewicz Aneta
7. Jackowska Agata
8. Jaskólski Mariusz
9. Kozikowski Michał
10. Krawętkowski Artur
11. Kreczman Krzysztof
12. Królikowska Agnieszka
13. Kucyk Magdalena
14. Ledina Julia
15. Lubieniecka Marta
16. Łazarczyk Ewa
17. Matacz Wojciech
18. Matuć Katarzyna
19. Miłocka Marta
20. Nowicka Magdalena
21. Oleszko Anna
22. Piecha Katarzyna
23. Plichta Dominika
24. Poręba Marek
25. Rytel Michał
26. Stawowczyk Patryk
27. Stromich Karol
28. Szatkowski Krzysztof
29. Śliwowski Marcin
30. Urbanik Anna
31. Wojarski Marcin
32. Źródlewski Kamil
  
2003/2004 IV F Izabela Kulbaba
1. Bobiński Krzysztof
2. Danielewicz Piotr
3. Gęstwicki Filip
4. Grudziński Sebastian
5. Jarosz Andrzej
6. Jaśkowski Michał
7. Kamiński Rafał
8. Kawiecka Anna
9. Kord Radosław
10. Kurowski Michał
11. Leokajtis Natalia
12. Mieczkowski Mariusz
13. Mirosławski Marek
14. Morzyc Wojciech
15. Piotrowicz Adrian
16. Szumowski Paweł
17. Szypowicz Martyna
18. Tadajewski Jarek
19. Tymińska Agnieszka
20. Tymofiejczyk Łukasz
21. Urban Agnieszka
22. Wąsik Maciej
23. Zając Tomasz
  
2003/2004 IV G  Halina Pietruczenik-Naruniec
1. Białous Piotr
2. Budnik Rafał
3. Capik Anna
4. Choińska Agnieszka
5. Czyżewska Monika
6. Deptuła Agnieszka
7. El Masri Elwira
8. Falkowska Karolina
9. Florczak Kamila
10. Gemzała Izabela
11. Gierymska Izabela
12. Glinka Grzegorz
13. Gwiazda Ewa
14. Jarzębski Norbert
15. Koziarska Aleksandra
16. Lipiński Marek
17. Łukaszewska Joanna
18. Maculewicz Anna
19. Matuszewska Justyna
20. Miłoszewska Paulina
21. Minkiewicz Monika
22. Murzyn Paweł
23. Niwińska Ewa
24. Poniewozik Karina
25. Przybylski Marcin
26. Robak Kamil
27. Rogozińska Anna
28. Roman Marta
29. Stachurski Łukasz
30. Szczechowicz Łukasz
31. Taradejna Kamil
32. Wołosiuk Dagmara
33. Żurańska Magdalena
  
2003/2004 IV H Danuta Dargiel

1. Bartocha Krystian
2. Bocheński Aleksander
3. Boczko Łukasz
4. Browarek Marcin
5. Bykowska Anna
6. Cygan Michał
7. Czobot Natalia
8. Domka Marcin
9. Dordzik Urszula
10. Drężek Wojciech
11. Kamiński Michał
12. Koczara Izabela
13. Krupińska Monika
14. Kurzac Kamila
15. Kwietniewski Kamil
16. Malejki Olga
17. Miłocka Dorota
18. Mróz Cezary
19. Nowak Krzysztof
20. Pacewicz Krzysztof
21. Puszczało Natalia
22. Rasiński Piotr
23. Seferynowicz Magdalena
24. Suchodolski Paweł
25. Walec Andrzej
26. Wilde Katarzyna
27. Witkowska Natalia
28. Wysocka-Borejszo Aneta

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego