lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2003

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 2000

2002/2003 IV A  Maria Pukianiec
1. Bieniek Ewa
2. Chwała Maciej
3. Dumińska Katarzyna
4. Jelewska Agnieszka
5. Kamińska Emilia
6. Karmowski Szymon
7. Kowalczyk Kamila
8. Kruk Marek
9. Łukomska Anna
10. Nowicka Katarzyna
11. Otoliński Radosław
12. Oziębło Dominik
13. Paprzycki Tomasz
14. Pierzchała Marta
15. Piwońska Edyta
16. Rączkiewicz Adriana
17. Rucińska Anna
18. Ruczyńska Kamila
19. Skindel Beata
20. Sokołowski Konrad
21. Szewczyk Joanna
22. Szozda Anna
23. Tymowska Zofia
24. Wierzbowski Krzysztof
25. Wilczyński Piotr
26. Wiśniewska Justyna
27. Woźniak Magdalena
28. Wróblewski Jakub
29. Żyndul Karol
  
2002/2003 IV B  Ewa Sobieraj

1. Afeltowicz Anna
2. Bastek Sylwia
3. Borawska Iwona
4. Brudek Daria
5. Brzozowiec Marika
6. Dudek Magdalena
7. Fedejko Barbara
8. Gąsiorowski Przemysław
9. Hichel Marta
10. Koper Krzysztof
11. Kostrzeba Małgorzata
12. Krzykwa Martyna
13. Lachowicz Tomasz
14. Maleszka Anna
15. Małkowski Michał
16. Mikunda Martyna
17. Mozolewska Marta
18. Niczyporowicz Karolina
19. Obuchowicz Marek
20. Ogrodowczyk Bartosz
21. Pałubiński Marcin
22. Panas Adriana
23. Penkacik Kamila
24. Pilecka Anna
25. Pomianowski Konrad
26. Popko Sylwia
27. Proniakin Anna
28. Rochna Marcin
29. Stanisławska Marzena
30. Szczepkowska Katarzyna
31. Światłowska Agnieszka
32. Witkowicz Agnieszka
33. Wołoszyn Magdalena
34. Zacharewicz Justyna
  
2002/2003 IV C  Marian Jurak
1. Czarnota Katarzyna
2. Dąbkowska Joanna
3. Dąbkowska Katarzyna
4. Domurad Katarzyna
5. Drężek Kamila
6. Hampel Barbara
7. Hornatkiewicz Olga
8. Iwanczenko Małgorzata
9. Janda Katarzyna
10. Kosiewska Marta
11. Koścień Paweł
12. Kruk Grzegorz
13. Majewska Kinga
14. Małż Robert
15. Piątkowska Monika
16. Pieczkowska Lidia
17. Rams Monika
18. Rapacki Marcin
19. Rosińska Magdalena
20. Rossowiecka Roksana
21. Rynkiewicz Piotr
22. Stolarska Justyna
23. Szeląg Bożena
24. Walec Bogumił
25. Wołoszyn Magdalena
26. Wójcicki Maciej
27. Zelman Andrzej
  
2002/2003 IV D  Sabina Białobrzeska

1. Andruszkiewicz Milena
2. Artemniak Justyna
3. Baranowska Kamila
4. Barczak Joanna
5. Bartoszewicz Małgorzata
6. Biernat Urszula
7. Cybruch Karolina
8. Dudek Anna
9. Gwiazda Dorota
10. Jaroszewska Magda
11. Jastrzębski Piotr
12. Judycka Marta
13. Krawczyk Agnieszka
14. Kryścińska Kamila
15. Kudrzycka Dominika
16. Lemke Paulina
17. Matys Aneta
18. Mołda Karolina
19. Myhan Katarzyna
20. Parys Maciej
21. Pietkiewicz Beata
22. Polak Karolina
23. Polan Łukasz
24. Ryłka Katarzyna
25. Sienkiewicz Hanna
26. Smoliński Michał
27. Święcicka Marta
28. Wacławska Patrycja
29. Żuk Agnieszka
  
2002/2003 IV E  Danuta Abramczuk
1. Bartkiewicz Katarzyna
2. Borkowska Justyna
3. Branczewska Katarzyna
4. Brulińska Agnieszka
5. Chybowski Michał
6. Czarniawska Kamila
7. Dublan Adam
8. Dzikowska Karolina
9. Florczyk Piotr
10. Gradel Milena
11. Hrywniak Jacek
12. Jankowski Marcin
13. Jasiewicz Ewa
14. Jaszczuk Anna
15. Kieda Rafał
16. Klincewicz Małgorzata
17. Knop Magda
18. Mieszkowicz Katarzyna
19. Milewicz Emilia
20. Nowakowska Marzena
21. Piórek Anna
22. Poreda Izabela
23. Rubczewski Bartosz
24. Sędrowska Joanna
25. Skorupa Marta
26. Sobierajska Anna
27. Sosnowska Emilia
28. Stefaniak Marzena
29. Szczech Łukasz
  
2002/2003 IV F  Stanisława Paszotta

1. Bagniewski Przemysław
2. Baranowski Arkadiusz
3. Bralewski Rafał
4. Cieśliński Adam
5. Czodrowski Damian
6. Gałdziński Paweł
7. Grusznis Sławomir
8. Hurło Andrzej
9. Jakubik Michał
10. Karaś Jacek
11. Kibiłda Jacek
12. Kośnik Marek
13. Krakowiak Rafał
14. Kucejko Magdalena
15. Kujawski Adam
16. Lewandowski Przemysław
17. Ładna Aleksandra
18. Polak Adam
19. Połubiński Piotr
20. Proć Paweł
21. Przybyszewska Agnieszka
22. Rosiński Piotr
23. Sobieska Joanna
24. Szaban Marta
25. Szczęsny Andrzej
26. Zapolska Zuzanna
27. Zbiegień Marcin
  
2002/2003 IV G  Olaf Stopiński
1. Ćwiklik Katarzyna
2. Fałdowski Artur
3. Forysiuk Paweł
4. Grzesiak Monika
5. Jarzębska Agnieszka
6. Jastrzębowska Monika
7. Kruszyńska Monika
8. Lidacki Wojciech
9. Mazur Piotr
10. Multan Julita
11. Olszewska Katarzyna
12. Opęchowska Milena
13. Oszmian Karolina
14. Piaścik Małgorzata
15. Prot Marta
16. Rajski Maciej
17. Ruść Diana
18. Sarnowska Anna
19. Skurczyńska Ewelina
20. Sławińska Alicja
21. Sójka Agnieszka
22. Szeklicka Maria
23. Toporowska Monika
24. Urbanowicz Piotr
25. Walerzak Paweł
26. Warmińska Liwia
27. Włodarska Agnieszka
28. Zamaro Wojciech
29. Zybert Małgorzata

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego