lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

2000

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 2000

1999/2000 IV A  Wioletta Piłat/Danuta Dargiel
          
               I - III                       IV
1. Arciemiuk Ewa
2. Cieślińska Anna
3. Grabowska Ewelina
4. Jasińska Marta
5. Jastrzębski Piotr
6. Koszykowska Marlena
7. Kucharska Agnieszka
8. Kudosz Aleksandra
9. Kulpaka Honorata
10. Łazarczuk Paweł
11. Michalska Anna
12. Murach Katarzyna
13. Nowak Ilona
14. Pacholska Alicja
15. Pietkiewicz Ewa
16. Pietrulewicz Bogumiła
17. Raczatnik Konrad
18. Rezka Marlena
19. Romanik Grażyna
20. Romanik Monika
21. Rzewuski Maciej
22. Sierzputowska Joanna
23. Sitkowska Magdalena
24. Szelągowska Anna
25. Waśkowska Dagmara
26. Żuk Łukasz
27. Żywicka Anna
  
1999/2000 IV  B  Bożenna Tejs
1. Belina-Jaszcz Ryszard
2. Bisikiewicz Maria
3. Dawidczyk Arkadiusz
4. Domozych Anna
5. Dukowski Robert
6. Grabowska Ewelina
7. Grynkiewicz Jarosław
8. Jabłońska Magdalena
9. Jasińska Marta
10. Kabzińska Monika
11. Kisielewski Piotr
12. Kołakowska Agnieszka
13. Kowalski Bartłomiej
14. Kruk Edyta
15. Lenkiewicz Izabela
16. Łukasik Anna
17. Maciulewicz Marek
18. Matejewska Katarzyna
19. Molski Michał
20. Moszczyńska Agnieszka
21. Orzoł Katarzyna
22. Oziębło Bartosz
23. Pala Agnieszka
24. Półtorak Agnieszka
25. Rutkowska Zofia
26. Szczepanik Izabela
27. Śliska Izabela
28. Wilde Magdalena
29. Wiśniewski Rafał
  
1999/2000 IV C  Agnieszka Kubińska
1. Apanasowicz Dagmara
2. Bieńdak Karolina
3. Brodowska Magdalena
4. Burczyński Michał
5. Chrostowska Anna
6. Cycyk Anna
7. Czatrowska Emilia
8. Dabkus Agata
9. Dublan Dawid
10. Gałdzińska Agata
11. Idzikowska Iwona
12. Jarosz Hanna
13. Klementowska Ewa
14. Klempka Maciej
15. Kostrzeba Monika
16. Kowalczyk Izabela
17. Kuźmiczonek Agnieszka
18. Małkowska Monika
19. Milewska Grażyna
20. Orłowska Milena
21. Pacewicz Agnieszka
22. Przybylska Joanna
23. Rutecki Marcin
24. Smolińska Anna
25. Smolińska Monika
26. Szatkowski Michał
27. Szulc Marta
28. Walacik Magdalena
29. Wasiak Magdalena
30. Wawrowski Łukasz
31. Wąworek Urszula
32. Wieleba Marta
33. Wodyńska Agnieszka
34. Zalewska Monika
  
1999/2000 IV D  Halina Pietruczenik-Naruniec
1. Bobrowicz Alicja
2. Borawski Łukasz
3. Czepek Jakub
4. Frąckowiak Kamil
5. Górna Magdalena
6. Han Iwona
7. Jabłonowska Ewelina
8. Jakubowska Małgorzata
9. Jasionowicz Adam
10. Jaszczuk Maciej
11. Karpiak Beata
12. Klementowska Zuzanna
13. Koncicka Katarzyna
14. Krasiński Piotr
15. Maciuk Eliza
16. Mamińska Beata
17. Markocka Matra
18. Miłosławski Rafał
19. Mrozek Monika
20. Pędzik Paulina
21. Piechota Sławomir
22. Posobkiewicz Magdalena
23. Stachlewska Justyna
24. Szumera Magdalena
25. Tychek Piotr
26. Wojciechowska Aleksandra
27. Zdunek Marta
  
1999/2000 IV E  Alina Szydłowska

1. Bernatowicz Małgorzata
2. Chmielewska Maja
3. Cichoń Przemysław
4. Gorazda Piotr
5. Grala Marta
6. Jankowski Maciej
7. Jaroszewska Ewelina
8. Jóźwiak Łukasz
9. Kamińska Katarzyna
10. Klich Radosław
11. Kołakowski Piotr
12. Korzeniecki Krzysztof
13. Lubomirska Dorota
14. Menart Łukasz
15. Morzyc Urszula
16. Narożniak Marcin
17. Olszewska Sylwia
18. Ołtarzewska Iwona
19. Opryszczko Anna
20. Ozga Łukasz
21. Panas Michał
22. Pietkun Agnieszka
23. Romanowska Monika
24. Rosińska Elżbieta
25. Skibicka Joanna
26. Sucharska Marta
27. Wikariak Dagmara
28. Zaleska Daria
  
1999/2000 IV F  Maria Pietkiewicz
1. Biernat Michał
2. Dąbrowski Michał
3. Granuszewska Agata
4. Ingielewicz Michał
5. Jabłoński Marcin
6. Koszewska Małgorzata
7. Kurzątkowska Agnieszka
8. Lipiński Seweryn
9. Mazanek Paweł
10. Mazur Paweł
11. Misiło Katarzyna
12. Moszczyńska Anna
13. Ostrowska Magdalena
14. Pabiś Kamila
15. Paprzycka Karolina
16. Pochodaj Kamil
17. Reluga Łukasz
18. Samselska Dominika
19. Soćko Olga
20. Stańczuk Monika
21. Starowicz Łukasz
22. Stępień Kamil
23. Włoczewska Anna
24. Wróblewska Joanna
  
1999/2000 IV G  Jolanta Rynkiewicz
1. Belka Małgorzata
2. Bergel Justyna
3. Borkułak Adam
4. Fierkowicz Zofia
5. Golec Monika
6. Golubiewska Jolanta
7. Kędzior Sylwia
8. Koniecko Katarzyna
9. Kuźma Justyna
10. Łyszkowska Katarzyna
11. Mełgwa Gabriela
12. Myc Izabela
13. Rólczyńska Marta
14. Rumińska Dorota
15. Sienkiewicz Katarzyna
16. Suszko Brygida
17. Szatkowska Wioletta
18. Szczeszak Tomasz
19. Szczęśniewicz Karol
20. Tworkowski Jacek
21. Tymczenko Paweł
22. Wachtelberg Wojciech
23. Wygonna Izabela
24. Zaniewska Karolina
25. Zawistowska Monika


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego