lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

1999

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 90

1998/1999 IV A  Danuta Dargiel
1. Białous  Katarzyna
2. Białous  Marzena
3. Bochniak Małgorzata
4. Brzezińska Marta
5. Buchholz Marcin
6. Czarnecka Agnieszka
7. Fordoński Krzysztof
8. Galik Urszula
9. Gawryluk Marek
10. Guz Hanna
11. Hubacz Izabela
12. Kardasz Maciej
13. Komorowska Joanna
14. Lendo Małgorzata
15. Nagadowska Marta
16. Nowogrodzka Olga
17. Osnowska Karina
18. Piekarska Barbara
19. Rodziewicz Jolanta
20. Solaniuk Monika
21. Stabryła Paweł
22. Stępień Katarzyna
23. Stocki Paweł
24. Strachocki Tomasz
25. Stryjewska Marzena
26. Tadajewska Barbara
27. Targoński Andrzej
28. Wrótny Łukasz
29. Zaleski Tomasz
30. Zowczak Małgorzata
31. Żarkow Małgorzata
  
1998/1999 IV B  Barbara Gaweł
1. Abramowska Ilona
2. Bodnar Magdalena
3. Gierymski Michał
4. Grabińska Katarzyna
5. Grabowska Agnieszka
6. Grochowska Magdalena
7. Gryciuk Monika
8. Grzybowska Magdalena
9. Kowalska Agata
10. Krukowska Anna
11. Krzyszkowska Joanna
12. Kwiatkowska Agata
13. Kwiatkowska Monika
14. Leszczyńska Ewa
15. Markowska Barbara
16. Nowacka Monika
17. Nowakowska Aleksandra
18. Pietrzak Rafał
19. Piętka Monika
20. Puchacz Maja
21. Różańska Marzena
22. Rydzińska Joanna
23. Sadowski Bogdan
24. Stolarska Wioletta
25. Suchonek Kamila
26. Szewczak Małgorzata
27. Śliwa Katarzyna
28. Widuto Magdalena
29. Zalecka Danuta
  
1998/1999 IV C  Maria Pukianiec
1. Błażewicz Agnieszka
2. Dąbrowska Magdalena
3. Diemieńczuk Ewelina
4. Filipkowska Agnieszka
5. Kowalewska Teresa
6. Kozłowski Piotr
7. Kozon Edyta
8. Krejczman Katarzyna
9. Kulbaczewski Tomasz
10. Kułakowska Dominika
11. Kuncewicz Maja
12. Kurzacz Magdalena
13. Lewarowski Michał
14. Litwinowicz Agnieszka
15. Maruszewska Ewa
16. Materek Dorota
17. Micek Dominik
18. Murawska Justyna
19. Mysakowski Rafał
20. Patora Marta
21. Płoska Paulina
22. Polakowska Joanna
23. Robak Izabela
24. Skalska Magdalena
25. Skindel Agnieszka
26. Szwonder Magdalena
27. Wieczerzak Renata
28. Włos Ewa
29. Żywicka Magdalena
  
1998/1999 IV D  Sławomir Jażdżewski
1. Bodnar Marta
2. Broniek Jacek
3. Buczyński Andrzej
4. Bumbul Paulina
5. Chwedorczuk Małgorzata
6. Cieśla Milan
7. Danielewska Katarzyna
8. Dziemiańczyk Katarzyna
9. Gostkiewicz Agnieszka
10. Jaczek Michał
11. Kalita Eliza
12. Kochańska Marta
13. Lichtorowicz Karolina
14. Łuksza Olga
15. Mackiewicz Ewa
16. Masłowiecka Małgorzata
17. Matys Monika
18. Maziec Paweł
19. Mężyk Anna
20. Miszkiel Patrycja
21. Ostas Alicja
22. Rusinkiewicz Małgorzata
23. Świeszewski Jan
24. Warda Marzena
25. Wirzinkiewicz Aneta
  
1998/1999 IV E  Ewa Klimaszewska-Mazur
1. Busse Anna
2. Dziewulska Aneta
3. Filipkowski Marcin
4. Frankowiak Joanna
5. Galińska Marzena
6. Iwańska Iwona
7. Jaguszewska Joanna
8. Kocyba Magdalena
9. Kozłowski Paweł
10. Makal Aleksandra
11. Morawska Magdalena
12. Patejuk Małgorzata
13. Pilarek Elwira
14. Pszczółkowska Maja
15. Sadowa Anna
16. Sapalski Jarosław
17. Sawicka Magdalena
18. Stasiewicz Joanna
19. Tyszkiewicz Agnieszka
20. Wątła Sylwia
21. Wiśniewska Alicja
22. Zając Magdalena
23. Zonak Monika
  
1998/1999 IV F  Marian Jurak
1. Abramska Marta
2. Chmielewska Magdalena
3. Chodyko Marta
4. Dąbrowska Marta
5. Decyk Olga
6. Dublaszewski Maciej
7. Gawlik Halina
8. Kalska Izabela
9. Konopacka Marta
10. Kosin Tomasz
11. Kozłowska Iwona
12. Krzemieniewski Przemysław
13. Kurowski Adam
14. Łukaszewska Marzena
15. Makarski Marcin
16. Malzacka Kamila
17. Olkowski Krzysztof
18. Ostańska Agnieszka
19. Piotrowicz Katarzyna
20. Pstrągowska Bożena
21. Rawa Katarzyna
22. Robak Marcin
23. Romanowska Adriana
24. Rynko Paweł
25. Rzepniewski Daniel
26. Skóra Anna
27. Szkutnik Katarzyna
28. Tkaczyk Anna
29. Trawiński Piotr
30. Zalewska Iwona
  
1998/1999 IV G  Stanisłąwa Paszotta
1. Balcerzak Krzysztof
2. Czaporowska Katarzyna
3. Czyżewska Katarzyna
4. Gajewska Halina
5. Gnes Katarzyna
6. Gurgacz Magdalena
7. Iwanowska Izabela
8. Jabłecka Agnieszka
9. Janus Agnieszka
10. Jędryczko Maciej
11. Kowalczyk Paweł
12. Kozłowska Diana
13. Kuch Katarzyna
14. Kwiatkowska Monika
15. Milewicz Kamil  
16. Moroz Dorota
17. Mydło Agnieszka
18. Nowak Monika
19. Ojczyk Agnieszka
20. Olszewski Rafał
21. Poleszak Agnieszka
22. Rybicka Karolina
23. Sawicka Magdalena

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego