lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

1983

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 80

1982/1983 IV A  Lidia Bednarska
1. Adamkowski Grzegorz
2. Buczyńska Maria
3. Daukszewicz Adam
4. Drobotowska Izabella
5. Falkowski Sławomir
6. Gnatowski Jarosław
7. Grochowska Grażyna
8. Hołownia Krzysztof
9. Hutnikiewicz Beata
10. Jarocki Jarosław
11. Jonderko Katarzyna
12. Kordiak Joanna
13. Kosowicz Beata
14. Krupska Marzena
15. Leonowicz Grażyna
16. Marciniuk Lidia
17. Matjaszewska Elżbieta
18. Mroczek Małgorzata
19. Nowicki Maciej
20. Piesiak Piotr
21. Reguła Ewa
22. Ryś Andrzej
23. Sobina Maciej
24. Staniszewska Ewa
25. Stankiewicz Grażyna
26. Stepnowska Ewa
27. Stręk Waldemar
28. Szczawińska Katarzyna
29. Tyszkiewicz Grzegorz
30. Wawryk Mirosław
31. Zdunek Sławomir
32. Zonenberg Anna


1982/1983 IV B  Krystyna Śliwińska
1. Adamowicz Mariola
2. Burczyk Jarosław
3. Chodkowska Lidia
4. Christa Adam
5. Dejneka Ewa
6. Drozd Joanna
7. Hajdukiewicz Wiesława
8. Ihnatowicz Hanna
9. Janusik Dorota
10. Jaromińska Beata
11. Jaromińska Marzena
12. Koziura Małgorzata
13. Lipski Marek
14. Łapiński Jarosław
15. Łukaszewicz Małgorzata
16. Piotrowska Lidia
17. Sękielewska Wiesława
18. Sławski Marek
19. Sulikowski Jerzy
20. Szalpuk Ewa
21. Śmiechowska Ewa
22. Wittke Anna
23. Zawadzka Wioletta


1982/1983 IV C  Bronisław Feldkeller
1. Barcewicz Brygida
2. Brzozowska Dorota
3. Dąbrowski Jarosław
4. Gutkowska Joanna
5. Jakubowska Stefania
6. Justyńska Magdalena
7. Krause Ewa
8. Kucińska Wiesława
9. Leitz Leszek
10. Łabuzińska Małgorzata
11. Marzewski Piotr
12. Mikolon Beata
13. Orzeł Anna
14. Pawłowski Janusz
15. Rogala Marlena
16. Skrobacka Zuzanna
17. Stasiulewicz Mariola
18. Staszczak Tomasz
19. Suprynowicz Tomasz
20. Weiss Maciej
21. Wysocki Marek
22. Zmysłowski Jacek


1982/1983 IV D  Jadwiga Stankiewicz
1. Apanasewicz Jacek
2. Bednarczyk Marek
3. Butkiewicz Danuta
4. Dąbrowska Hanna
5. Dudaniec Ewa
6. Górczyńska Maria
7. Grzegorczyk Zbigniew
8. Iwan Agnieszka
9. Jabłońska Jolanta
10. Kalista Elżbieta
11. Kaproń Iwona
12. Kokoryn Ewa
13. Kozicka Jolanta
14. Łęgowska Wioletta
15. Mikucka Marzena
16. Mordas Beata
17. Niczyperowicz Ludmiła
18. Olewniczak Lucyna
19. Ostrowski Jacek
20. Parafiniuk Agnieszka
21. Radwaniecki Włodzimierz
22. Rautenberg Anna
23. Rozak Beata
24. Sylwerski Marek
25. Wodeńska Aldona
26. Wójciak Bożena

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego