lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

1981

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 80

1980/1981 IV A  Krystyna Nazdrowicz
1. Banaszczyk Jolanta
2. Celmer Jacek
3. Chabinowski Ryszard
4. Ciszewski Krzysztof
5. Fader Iwona
6. Hrywniak Iwona
7. Iwachów Hanna
8. Kamiński Jarosław
9. Klimaszewska Beata
10. Kołakowska Ewa
11. Korzin Romualda
12. Kuczyńska Iwona
13. Ładna Jadwiga
14. Łepkowska Joanna
15. Mazur Piotr
16. Mroczek Adam
17. Napierała Dariusz
18. Niedźwiedzki Tomasz
19. Osowska Joanna
20. Piątek Helena
21. Ruść Danuta
22. Sobiech Wioletta
23. Wacław Wojciech
24. Wysocka Anna
25. Zawadzka Izabela
26. Żukowska Elżbieta
  
1980/1981 IV B  Lidia Bednarska
1. Basta Ewa
2. Blok Ireneusz
3. Borowicz Elżbieta
4. Chodań Urszula
5. Chodkowska Sławomira
6. Chylińska Lidia
7. Ćwikła Janusz
8. Dura Roman
9. Dziadosz Jolanta
10. Fronczak Jolanta
11. Grabania Jacek
12. Grzelak Jacek
13. Idźkowska Lucyna
14. Jarmułowski Krzysztof
15. Kalamarz Hanna
16. Kisielewska Dorota
17. Korzeniewska Gabriela
18. Lelińska Marlena
19. Lewandowska Małgorzata
20. Maćkowiak Małgorzata
21. Moczadło Bożena
22. Pepol Lidia
23. Pietrusiewicz Aleksander
24. Piętka Zbigniew
25. Rabionek Iwona
26. Raszkowska Hanna
27. Rolczyńska Danuta
28. Skałczyńska Grażyna
29. Stankiewicz Barbara
30. Ugarenko Joanna
  
1980/1981 IV C  Janusz Hutorowicz
1. Albert Jacek
2. Baniewicz Grażyna
3. Bieńko Beata
4. Borowska Ewa
5. Cichowski Leszek
6. Cichowski Bogdan
7. Głażewski Tomasz
8. Grzyb Beata
9. Iwan Bożena
10. Jagielska Alicja
11. Kaczor Janusz
12. Karczewski Stanisław
13. Kaszuba Iwona
14. Kozuń Jarosław
15. Miszczuk Mariusz
16. Muszyński Tadeusz
17. Piątek Bożena
18. Potocka Urszula
19. Ptasik Wojciech
20. Rolińska Magdalena
21. Sikora Katarzyna
22. Sobiesińska Grażyna
23. Sowicki Bernard
24. Szewczyk Jolanta
25. Szurgocińska Lucyna
26. Węglińska Wioletta
27. Włoch Mirosław
28. Zawisza Barbara
  
1980/1981 IV D  Danuta Dargiel
1. Adamowicz Stanisław
2. Aleksiejczyk Tomasz
3. Bielarz Maria  
4. Borkowski Hieronim
5. Bortkiewicz Ligia
6. Chmielewski Marek
7. Ćwirko Aldona
8. Dorochowicz Mieczysław
9. Dumała Anna
10. Farenholc Małgorzata
11. Gowkielewicz Barbara
12. Jewiak Ireneusz
13. Juśkiewicz Marek
14. Korol Rozalia
15. Kawiecka Monika
16. Kolman Zofia
17. Kowalczyk Jacek
18. Krasicki Jarosław
19. Krefft Barbara
20. Krogulec Małgorzata
21. Mazurkiewicz Jolanta
22. Milewska Ewa
23. Moszczyńska Izabela
24. Niepsuj Karolina
25. Niewiadomska Krystyna
26. Opacka Anna
27. Paukszto Małgorzata
28. Romanowska Małgorzata
29. Tomszys Magdalena
30. Tyborowska Małgorzata
31. Walentynowicz Jacek
  
1980/1981 IV E  Łucja Łomaszewicz
1. Bałon Danuta
2. Bednarczyk Andrzej
3. Białek Barbara
4. Błaszkiewicz Małgorzata
5. Bochenek Mariola
6. Harhaj Laura
7. Kadelski Marek
8. Kasprzak Bożena
9. Kusajda Sławomir
10. Labudda Danuta
11. Lassota Joanna
12. Łobocka Beata
13. Mieczkowski Waldemar
14. Piekart Krystyna
15. Pompecka Gabriela
16. Rodziewicz Wiesława
17. Samulewicz Grażyna
18. Stoch Dorota
19. Strzałkowski Grzegorz
20. Szlachtowicz Ewa
21. Witkowski Ryszard

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego