lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

1979

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 70

1978/1979 IV A  Hanna Rudnicka-Kierkus
1. Bekiesza Włodzimierz
2. Bieliński Andrzej
3. Chylewski Leszek
4. Czerska Jolanta
5. Dobek Anna
6. Falkiewicz Ewa
7. Jeżewski Artur
8. Kłonica Dariusz
9. Koluch Remigiusz
10. Kołtko Dorota
11. Kostkiewicz Barbara
12. Kruk Iwona
13. Kulesza Elżbieta
14. Kulpa Bożena
15. Małkiewicz Iwona
16. Martusewicz Elżbieta
17. Michalski Krzysztof
18. Michnowicz Hanna
19. Mickiewicz Elżbieta
20. Mickiewicz Ewa
21. Olesińska Joanna
22. Ostrowski Cezary
23. Perlik Elżbieta
24. Plona Alina
25. Rutkowski Janusz
26. Sikora Maciej
27. Siwiński Jerzy
28. Smalc Izabela
29. Suwald Joanna
30. Szemiel Dorota
31. Szopa Małgorzata
32. Szułowicz Jolanta
33. Trzcińska Magdalena
34. Tylle Małgorzata
35. Walerzak Dariusz
36. Woźniak Marek
37. Zalewski Sławomir


1978/1979 IVB  Lidia Bednarska
1. Biedrzycka Ewa
2. Biega Anna
3. Chmielewska Hanna
4. Cieślak Jerzy
5. Czuchnowska Małgorzata
6. Dzwoniarkiewicz Zbigniew
7. Hoppe Tomasz
8. Jezionek Bogumiła
9. Klarowski Krzysztof
10. Kopczyńska Bożena
11. Kozakiewicz Bogusława
12. Krzykwa Mariusz
13. Kwiatek Krzysztof
14. Lassota Małgorzata
15. Łaniec Anna
16. Majewski Mariusz
17. Marcinkiewicz Bożena
18. Nawrocka Jolanta
19. Nowak Dariusz
20. Ostaniewicz Mariola
21. Piecha Joneta
22. Pikulińska Maria
23. Saletis Elwira
24. Tołoczko Jarosław
25. Tomaka Anna
26. Tyszka Bogdan
27. Zabolewicz Danuta
28. Żuchniewicz Barbara


1978/1979 IV C  Jadwiga Stankiewicz
1. Achramowicz Jolanta
2. Bajkowska Wioletta
3. Brewińska Małgorzata
4. Faleńska Ewa
5. Frąckiewicz Leszek
6. Fryc Alicja
7. Gunia Elżbieta
8. Guszczanowska Bożena
9. Iwanowska Grażyna
10. Kalinowska Barbara
11. Kander Anna
12. Korkuć Teresa
13. Król Leszek
14. Kulbakas Danuta
15. Lachowicz Andrzej
16. Lipa Bożena
17. Łoźna Iwona
18. Macewicz Wiesława
19. Miechowicz Halina
20. Patejuk Jolanta
21. Pietroszko Sławomir
22. Popławska Barbara
23. Ramotowska Małgorzata
24. Rembacz Anna
25. Rynkiewicz Jolanta
26. Stankiewicz Alicja
27. Sudnikiewicz Krystyna
28. Szęda Ewa
29. Wasilewski Marek
30. Wojciechowicz Jolanta
31. Wojciechowski Krzysztof
32. Wojtczak Dariusz
33. Wojtkiewicz Alicja
34. Zawadzka Jolanta
  
1978/1979 IV D  Krystyna Śliwińska-Szut
1. Błędek Jolanta
2. Buchholz Lucyna
3. Dembicki Grzegorz
4. Giedryś Zbigniew
5. Gintowt-Dziewiałtowski Ireneusz
6. Jasińska Danuta
7. Kopka Mirosław
8. Kułaga Krzysztof
9. Lewandowski Zbigniew
10. Liminowicz Danuta
11. Makowska Joanna
12. Mozolewski Dariusz
13. Nadwodna Iwona
14. Odolińska Ewa
15. Olszewska Małgorzata
16. Parys Jadwiga
17. Pietryszyk Zbigniew
18. Skowrońska Wiesława
19. Witkowska Ewa
20. Waniorek Jerzy
21. Zdanowicz Jerzy
22. Zienkiewicz Jolanta
23. Zimnicka Iwona


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego