lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

1975

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 70

1974/1975 IV A  Urszula Nosarzewska
1. Andruszkiewicz Andrzej
2. Balcerzak Krzysztof
3. Brenstein Robert
4. Chmielewski Zbigniew
5. Dabkus Marek
6. Dąbrowska Anna
7. Goljat Wojciech
8. Gross Maciej
9. Iwański Ziemowit
10. Jachemek Mirosław
11. Jankiewicz Anna
12. Klonowska Maria
13. Kowalski Andrzej
14. Kurowski Wojciech
15. Kwieciński Mirosław
16. Laskowska Wioletta
17. Lewandowska Ewa
18. Ładny Wiesława
19. Moszczyński Zbigniew
20. Mydłowski Zbigniew
21. Nowicki Michał
22. Nowosad Bogusław
23. Oskroba Krystyna
24. Oziewicz Elżbieta
25. Piotrowski Mariusz
26. Popławska Ewa
27. Prucnal Janusz
28. Punda Bogdan
29. Sławikow Waldemar
30. Starzyńska Wiesława
31. Strzyż Jerzy
32. Szekalski Artur
33. Tallat Bogdan
34. Tarasiuk Jerzy
35. Wieluńska Grażyna
36. Wojewnik Krzysztof
  
1974/1975 IV B  Sabina Białobrzeska
1. Baranowska Aldona
2. Bogdański Antoni
3. Borodo Krzysztof
4. Dąbrowski Wiesław
5. Dąbrowski Wiesław
6. Duda Zbigniew
7. Fabianowicz Anna
8. Grzegorzewski Roman
9. Jajeśnica Ewa
10. Jasiński Jerzy
11. Karczewski Krzysztof
12. Kędzia Janusz
13. Kowalska Alina
14. Kujawska Hanna
15. Machiński Wiesław  
16. Malkowski Krzysztof
17. Matysiuk Regina
18. Mickiewicz Ewa
19. Miłosz Sylwia
20. Napiórkowska Barbara
21. Oziębło Jan
22. Piechota Małgorzata
23. Ruwiński Piotr
24. Sitarski Mirosław
25. Skrobacka Agata
26. Stypułkowski Cezary
27. Szawdzianiec Teresa
28. Szostek Elżbieta
29. Szter Marek
30. Tomaka Zofia
31. Walaszek Andrzej
32. Woźniak Anna
33. Zyśk Iwona
  
1974/1975 IV C  Jadwiga Stankiewicz
1. Chromiec Elżbieta
2. Czupryńska Hanna
3. Garbula Joanna
4. Horszwald Lidia
5. Hryniewicz Krystyna
6. Izdebski Krzysztof
7. Jarosz Anna
8. Jeziorska Anna
9. Kamińska Jolanta
10. Konieczna Magdalena
11. Krawczyńska Aleksandra
12. Kuba Anna
13. Mączak Teresa
14. Michałowska Anna
15. Olber Marietta
16. Oziewicz Maria
17. Pieczyski Roman
18. Raczko Teresa
19. Ramińska Anna
20. Romaniec Marek
21. Rubik Maria
22. Rychlik Wiesław
23. Rynko Ryszard
24. Siemianowska Ewa
25. Skierkowska Irena
26. Skurat Ewa
27. Skurzyńska Jolantyna
28. Słowiński Leszek
29. Soćko Lidia
30. Wasilewska Lucyna
31. Wasiucionek Mirosława
32. Wawszkiewicz Janusz
33. Zalewski Jan
34. Zembrzuska Bogumiła
  
1974/1975 IV D  Jarosław Biesiekierski
1. Baczewska Bożena
2. Baranowski Leszek
3. Chajęcka Elżbieta
4. Chodkowska Irena
5. Czanik Wanda
6. Daniszewicz Iwona
7. Garnowska Elżbieta
8. Gnatowski Józef
9. Gołgowski Zbigniew
10. Jankowska Elżbieta
11. Jaroń Maria
12. Jaślarz Krzysztof
13. Kuczyńska Joanna
14. Kułakowska Maria
15. Łukomska Grażyna
16. Malina Ryszard
17. Malkiewicz Janina
18. Miecznikowski Wojciech
19. Mysakowski Lech
20. Nałęcz Cezary
21. Narbut Ewa
22. Orłowski Krzysztof
23. Piekorz Ewa
24. Piórkowska Renata
25. Rulka Jolanta
26. Rutkowska Małgorzata
27. Sar Janusz
28. Siwiec Krystyna
29. Szafrańska Izabela
30. Szczepańska Małgorzata
31. Tyllo Tadeusz
32. Wajsprych Marek
33. Wardzińska Bogumiła
34. Wroniszewski Jan
35. Wrześniowska Małgorzata
36. Zielińska Monika
  
1974/1975 IV E  Bogumił Kuzemko
1. Aksak Teresa
2. Anacka Marzena
3. Bartuszek Małgorzata
4. Behan Marek
5. Berezowska Krystyna
6. Bojęć Anna
7. Cembala Danuta
8. Gaul Hanna
9. Gola Wiesława
10. Grodzka Adela
11. Hutorowicz Andrzej
12. Jackiewicz Jadwiga
13. Jajeśnica Anna
14. Klutki Elwira
15. Krzywicki Ryszard
16. Kwacz Danuta
17. Markiewicz Marek
18. Nikadem Ewa
19. Osika Janina
20. Przywarta Ludmiła
21. Pszczoła Leonard
22. Raczatnik Hanna
23. Rejchel Roman
24. Rokicki Marek
25. Rossochacka Danuta
26. Ryng Elwira
27. Sawicz Czesław
28. Starkowski Wojciech
29. Starowicz Elżbieta
30. Szaban Bogdan
31. Ślusarenko Wiesława
32. Święcki Tomasz
33. Terpiłowska Barbara
34. Wagner Sieglinda
35. Wiercińska Alicja
36. Wołkanowska Ewa

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego