lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

1973

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 70

1972/1973 IVA  Ryszard Krasowski
1. Agopsowicz Iwona
2. Andruszkiewicz Andrzej
3. Antonik Zbigniew
4. Bardzicki Przemysław
5. Bednarska Ewa
6. Bednarska Hanna
7. Bieńkowska Bożena
8. Bramowicz Włodzimierz
9. Chmielewska Alina
10. Chynczewski Jacek
11. Cichocka Ewa
12. Damicz Anna
13. Dąbrowski Czesław
14. Jaworski Leszek
15. Jemielniak Barbara
16. Jurewicz Jan
17. Kacprzyk Małgorzata
18. Klonowski Krzysztof
19. Kurowski Igor
20. Łożyński Jacek
21. Markocki Krzysztof
22. Michalec Sławomir
23. Milewski Ryszard
24. Moczydłowska Alina
25. Niewiadomska Irena
26. Parys Małgorzata
27. Pilecka Bożena
28. Rajek Barbara
29. Skowrońska Urszula
30. Smolińskia Mirosława
31. Stachurska Ewa
32. Sternik Barbara
33. Stoś Teresa
34. Szewczak Zbigniew
35. Truszkowski Tadeusz
36. Wolny Robert


1972/1973 IV B  Lidia Bednarska
1. Bartoszewicz Stanisław
2. Borawska Elżbieta
3. Buk Andrzej
4. Chelt Maria
5. Drossel Elżbieta
6. Głowacki Kazimierz
7. Gołdyn Ryszard
8. Jakacka Grażyna
9. Kaczmarska Irena
10. Karczewski Adam
11. Kleczkowski Piotr
12. Koprowski Jerzy
13. Krawczyk Joanna
14. Łukaszewicz Elżbieta
15. Machnik Sławomir
16. Mazuch Gabriela
17. Michalska Wiesława
18. Miltko Ewa
19. Murawska Joanna
20. Nieczyperowicz Anna
21. Oleksiak Irena
22. Pacelt Anna
23. Pawelec Hanna
24. Pillar Anna
25. Poncyliusz Arkadiusz
26. Przytocka Maria
27. Radzki Zbigniew
28. Rękawek Bogdan
29. Rucińska Barbara
30. Skurzyńska Elżbieta
31. Soćko Artur
32. Staś Bogdan
33. Targońska Maria
34. Wanic Małgorzata
35. Wojdat Barbara
36. Wołkanowski Marek
37. Wójcik Iwona
  
1972/1973 IV C  Emilia Jaskólska
1. Andrzejewska Anna
2. Bogdanowicz Alicja
3. Bogdanowicz Danuta
4. Cichocki Wojciech
5. Cynk Jolanta
6. Domagała Bożena
7. Drabowicz Anna
8. Dziadura Ryszard
9. Dżygadło Teresa
10. Hirsz Hanna
11. Hryniewicz Danuta
12. Jaśkowska Alicja
13. Jurkowska Halina
14. Kantor Małgorzata
15. Kempski Paweł
16. Kisiel Danuta
17. Kuzemko Jarosław
18. Lipniewicz Ewa
19. Mazurek Barbara
20. Oleksiak Waldemar
21. Perłowski Marek
22. Piotrowski Sławomir
23. Sikora Iwona
24. Sobotka Krzysztof
25. Sołdatow Jadwiga
26. Strzembicka Elżbieta
27. Szcześniak Andrzej
28. Szortyka Elżbieta
29. Śliwowski Adam
30. Topolnicka Wiesława
31. Ziembowicz Bogusława
32. Ziółkowska Krystyna
33. Żyłowska Grażyna
  
1972/1973 IV  D  Hanna Rudnicka-Kierkus
1. Augustyniak Anna
2. Biadoń Danuta
3. Czapla Zbigniew
4. Daniszewska Janina
5. Denieusz Łucja
6. Dutczak Teresa
7. Filipowicz Barbara
8. Gontarek Eugeniusz
9. Górka Ewa
10. Kacprzak Marek
11. Kadelska Krystyna
12. Kondratowicz Jolanta
13. Kowalska Małgorzata
14. Lach  Teresa
15. Luśtyk Sylwia
16. Łukowska Irena
17. Makarski Jarosław
18. Najmowicz Józef
19. Nałęcz Elżbieta
20. Panasiewicz Ewa
21. Piekarski Andrzej
22. Pieńkowska Jadwiga
23. Popielarska Ewa
24. Rymaszewska Barbara
25. Sarnowski Andrzej
26. Staniewski Ryszard
27. Szykowska Ewa
28. Zinkowicz Weronika                                                                                                                                                                                                                                                                   
  
1972/1973 IV E  Barbara Szczepańska-Lorek
1. Bąkowski Jacek
2. Chajkowska Grażyna
3. Dąbrowski Andrzej
4. Dudko Urszula
5. Elkowicz Bożena
6. Gadzała Ewa
7. Gałon Monika
8. Jarmakowska Grażyna
9. Jaszczuk Paweł
10. Kitkowska Irena
11. Łukaszewicz Ewa
12. Nowak Ewa
13. Obrębska Grażyna
14. Popek Waldemar
15. Przednikowska Zofia
16. Pszczoła Ewa
17. Stużyński Waldemar
18. Szczepańska Anna
19. Tyllo Wiesław
20. Wełnicki Zbigniew
21. Witkowski Mirosław
22. Zienkiewicz Anna

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego