lo3 Olsztyn

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

1968

Stowarzyszenie Absolwentów > Absolwenci > Lata 60

1967/1968 XI A Maria Biały
1. Baranowska Bożena
2. Dragun Mirosława
3. Gruszczyńska Teresa
4. Hajdul Irena
5. Herasymowicz Zofia
6. Krzywicka Tamara
7. Kurzyńska Teresa
8. Lesiuk Elżbieta
9. Lesiuk Barbara
10. Ławczyńska Maria
11. Łaskarzewska Łucja
12. Marczak Wiesława
13. Osika Lucyna
14. Piwka Zofia
15. Punda Krystyna
16. Regulska Elżbieta
17. Regulska Maria
18. Robaczewska Hanna
19. Rotkiewicz Jolanta
20. Sienkiewicz Wiera
21. Siezieniewska Grażyna
22. Skowrońska Krystyna
23. Skubiszewska Elżbieta
24. Sobota Barbara
25. Stankiewicz Alicja
26. Tymczuk Lilianna
27. Wójtowicz Anna
28. Zielska Bronisława

1967/1968  XI B Gabriela Tomaka
1. Ajchhorst Krystyna
2. Biernat Izabela
3. Bujwid Jan
4. Chelt Barbara
5. Chmielewski Henryk
6. Ciepliński Ryszard
7. Daniłowicz Władysław
8. Grześkowiak Anna
9. Jackiewicz Ewa
10. Kołba Wiesława
11. Kopliński Marian
12. Kowalczyk Marek
13. Krawczyk Ewa
14. Kuczyński Piotr
15. Lubieniecki Józef
16. Łapiński Władysław
17. Markiewicz Jerzy
18. Makowski Andrzej
19. Michalski Zenon
20. Naziębło Krystyna
21. Pańków Krystyna
22. Pleban Krystyna
23. Pszczoła Bernard
24. Samsel Bogusław
25. Stanek Tadeusz
26. Strempska Anna                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
27. Szanser Władysław
28. Szkatuła Wiesław
29. Szymków Włodzimierz
30. Tałałas Irena
31. Truszkowski Dariusz
32. Wyszomirska Janina
  
1967/1968  XI C Zuzanna Sedeńko
1. Alkiewicz Ewa
2. Biskupiak Dariusz
3. Bogucki Adam
4. Czajkowski Andrzej
5. Daszkiewicz Ewa
6. Filanowicz Bogdan
7. Florysiak Jan
8. Hermanowicz Mariusz
9. Jarczewska Ewa
10. Kamińska Henryka
11. Kowalczyk Ireneusz
12. Krupowska Iwona
13. Kuchta Edmund
14. Kurowski Marian  
15. Lewandowska Maria
16. Lewicki Andrzej
17. Lisowiec Marian
18. Minicz Aniela
19. Morawska Hanna
20. Nowotka Jadwiga
21. Ogórek Barbara
22. Penger Maria
23. Pernak Teresa
24. Pęcińska Małgorzata
25. Pietrykowska Irena
26. Połom Janusz
27. Rudnicka Elżbieta
28. Szurpicka Elwira
29. Teodorowicz Zofia
30. Walacik Andrzej
31. Wilk Andrzej
32. Włodkowska Elżbieta
33. Zinówko Janina
34. Zyśk Maria
  
1967/1968  XI D Genowefa  Bieńko
1. Adamczyk Danuta
2. Bociański Henryk
3. Chmiel Jacek
4. Czekotowska Julia
5. Dubowik Bożena
6. Grabowska Anna
7. Idźkowski Jerzy
8. Jachowicz Barbara
9. Kondratowicz Jacek
10. Kownacka Urszula
11. Krychowska Hanna
12. Kukiel Elżbieta
13. Kuteszko Krzysztof
14. Kwiatkowski Andrzej
15. Leman Jacek
16. Michalski Wojciech
17. Michałowski Lech
18. Michałowicz Janusz
19. Oleszkiewicz Jan
20. Ostojska Barbara
21. Radolińska Barbara
22. Ratajczyk Zbigniew
23. Sebestyański Andrzej
24. Siemionek Jan
25. Skalska Iwona
26. Smułek Danuta
27. Sosnowski Zbigniew
28. Stachurski Andrzej
29. Szczepańska Elżbieta
30. Wacławik Henryk
31. Wawryniewicz Krystyna
32. Zdradowski Jacek
33. Zdunek Henryk
34. Ziółkowski Mieczysław
35. Zysk Zbigniew

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego